NEVIDOMÍ MASÉŘI

Masážní centrum ILEA

Manuální lymfodrenáž

MANUÁLNÍ LYMFODRENÁŽ - pro zdraví a pro krásu - je velmi příjemná, jemná masážní technika. Stimuluje cirkulaci lymfy, pomáhá k detoxikaci organismu. U pooperačních stavů podporuje proces hojení, odstraňuje otoky. Čistí a harmonizuje organismus, navrací mu samouzdravovací schopnost, podporuje aktivitu imunitního systému, formuje postavu, zabraňuje projevům celulitidy, má příznivé účinky na psychiku – relaxuje, navozuje pocit lehkosti a navrací vitalitu zbavuje celkové vyčerpanosti.
Manuální lymfodrenáž je soubor 4 - 5 ošetření, které po sobě následují v přesně daném odstupu. Jedno ošetření trvá podle potřeby 60 – 120 minut. Pro trvalé udržení doporučuji chodit na pravidelné udržovací masáže 1x za 4 – 8 týdnů.
Bezprostředně po masáži se klient může cítit unavený, neboť jeho organismus se musí vypořádat s uvolněnými elementy, které lymfa nyní odplavuje. Takovou únavu je dobré respektovat.
Navíc je vyhledávána i pro své účinky pro krásu těla: brání projevům celulitidy, zpomaluje stárnutí pleti, formuje postavu = zmenšuje objemy. Podporuje metabolismus a urychluje peristaltiku trávicího traktu, takže ženy, které marně bojují s každým dekagramem navíc, mají po lymfodrenáži opět šanci.

LYMFA protéká lymfatickými cévami, filtruje se přes lymfatické uzliny. Průtok lymfy podporuje práci svalstva (tzn. pohyb).

LYMFATICKÝ SYSTÉM:
• je životně důležitou součástí imunitního systému – v uzlinách se tvoří lymfocyty (bílé krvinky)
• odvádí z tkání tekutinu;
• transportuje bílkoviny (při poruše tohoto mechanismu vzniká chronický lymfatický otok);
• odvádí tukové kapky;
• lymfatické uzliny jako filtry zachycují toxiny, bakterie, cizorodé látky a nádorové buňky.

Cena:

60 minut550,-- Kč
120 minut1 100,-- Kč

(Možno zakoupit pás pěti masáží za zvýhodněnou cenu 5000 Kč)

Při prvním objednání žádejte konzultaci s masérem.